XXIV MFKW - Terespol 2019

W przesłuchaniach XXIV edycji festiwalu w Terespolu wezmą udział następujące chóry i zespoły:

SOBOTA – 26 stycznia 2019 r.

  1. Zespół Wokalny Wiejskiego Domu Kultury OMOFOR – Nowe Zasimowicze (Białoruś)
  2. Zespół Folklorystyczny Związku Ukraińców Podlasia DOBRYNA – Białystok
  3. Chór Młodzieżowy Parafii Prawosławnej Zaśnięcia Najświętszej Marii Panny – Bielsk Podlaski
  4. Dziecięcy Zespół Folklorystyczny Kozackiego Centrum „Koshav-Gora” ZHAVORONKI – Stanica Kumylżenskaja (Rosja)
  5. Chór Młodzieżowy Miejskiego Ośrodka Kultury VOZROZHDIENIJE – Homel (Białoruś)
  6. Kameralny Chór Żeński Państwowej Szkoły Muzycznej BARVY – Lwów (Ukraina)
  7. Zespół Folklorystyczny Rosyjskiego Instytutu Dziedzictwa KAMYSHINKA – Moskwa (Rosja)
  8. Zespół Folklorystyczny Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu Kultury i Sztuki VALACHOBNIKI – Mińsk (Białoruś)
  9. Kameralny Chór Rejonowego Domu Kultury – Łuck (Ukraina)
  10. Chór Młodzieżowy Parafii Prawosławnej św. Marii Magdaleny – Warszawa
  11. Zespół TAUKACHYKI i Zespół ZURAVINY Dziecięcej Szkoły Muzycznej – Kobryń (Białoruś)
  12. Chór Parafii Prawosławnej Wszystkich Świętych – Mińsk (Białoruś)
  13. Chór Żeński Państwowego Uniwersytetu im. Iwana Franki LIRA – Lwów (Ukraina)
  14. Chór Akademicki Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu Lingwistycznego CANTUS JUVENTAE – Mińsk (Białoruś)

NIEDZIELA – 27 stycznia 2019 r.

  1. Chór Prawosławnej Diecezji Lubelsko-Chełmskiej CHOŁMSZCZYNA
  2. Chór Parafii Prawosławnej św. Ducha PSALMODIA – Białystok
  3. Zespół Staroruskiej Muzyki Wokalnej SRETENIJE – Mińsk (Białoruś)
  4. Chór Parafii Prawosławnej Wszystkich Świętych – Białystok
  5. Zespół Folklorystyczny Dziecięcej Szkoły Muzycznej im. S.I. Taneeva SUDARUSHKA – Zwienigorod (Rosja)
  6. Żeński Zespół Wokalny VOCE DEL CUARE Białoruskiej Państwowej Akademii Muzycznej – Mińsk (Białoruś)
  7. Męski Zespół Wojskowy STRATOS – Warszawa
  8. Chór Parafii Prawosławnej św. proroka Eliasza – Białystok Dojlidy
  9. Kameralny Chór Żeński FRESKA – Mińsk (Białoruś)
  10. Chór Parafii Prawosławnej Wszystkich Świętych Wołyńskich VOLYNSKI DZVONY – Łuck (Ukraina)
  11. Chór Soboru Zmartwychwstania Pańskiego – Brześć (Białoruś)
  12. Kameralny Chór Prawosławnej Katedry Zmartwychwstania Pańskiego VOSKRESINNYA – Równe (Ukraina)
  13. Chór Duchowieństwa Prawosławnej Diecezji Brzeskiej (Białoruś)